KONST / Litografier / Färglitografi 14257092
nr 1425 7092
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Signerad, numrerad 1/170. Färglitografi, bildmått: 42x35, yttermått inklusive ram: 63x46 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:49:03
300 kr
350 kr
400 kr